logo-grupa-perfekto

Mobilne pranie tapicerek meblowych

Profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych z dojazdem do Twojego domu. Czyszczenie dywanów, kanap, krzeseł i wiele innych usług.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

Mobilne pranie tapicerek meblowych

Profesjonalne czyszczenie tapicerek meblowych z dojazdem do Twojego domu. Czyszczenie dywanów, kanap, krzeseł i wiele innych usług.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

NASZE USŁUGI

Dlaczego warto nam zaufać?

BEZPŁATNY DOJAZD

Jako jedna z niewielu firm oferujemy darmowy dojazd aż do 25km.

BEZPIECZNE ŚRODKI

Od lat stosujemy sprawdzone środki firm Chemspec, Maxifi, ADBL, Prochem, które są najskuteczniejsze w walce z najtrudniejszymi zabrudzeniami i plamami.

SUSZENIE MEBLI NA MIEJSCU

Stosujemy specjalistyczne wentylatory Dri-Pod, które dzięki silnemu strumieniowi powietrza rozprowadzają zalegającą wilgoć, a materiał szybko schnie.

 

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Nasi pracownicy to eksperci w swoim fachu. Dziennie piorą i czyszczą dziesiątki mebli tapicerowanych.

Pranie tapicerki meblowej to czynność, o której często zapominamy w wirze codziennych spraw. Czysta kanapa ma duży wpływ na nasze zdrowie i komfort. W każdym domu znajdziemy kanapę, krzesło czy materac, z których korzystamy i które stopniowo się brudzą. Pranie kanapy to czynność, którą wystarczy wykonać raz do roku, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń, plam czy zapachów. Sporo osób stara się swoje meble czyścić samemu domowymi sposobami, z różnym efektem. Aby wydobyć wszystkie zabrudzenia z mebla, należy użyć profesjonalnych środków. Te preparaty są do tego przystosowane i nie spowodują żadnych niepożądanych skutków jak np. odbarwienia materiału. Czyszczenie tapicerki najlepiej zlecić osobom, które się na tym znają i dysponują odpowiednimi środkami oraz sprzętem. W ofercie takich firm można znaleźć kompleksowe czyszczenie tapicerki meblowej, a także samochodowej oraz dywanów i wykładzin.

Dysponujemy ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie czyszczenia wszelkiego rodzaju zabrudzeń na meblach tapicerowanych. Dzięki temu z łatwością rozpoznajemy rodzaj zabrudzeń, co pozwala nam na zastosowanie skutecznych środków czystości.

SPRAWDŹ EFEKT

?