logo-grupa-perfekto

Dla Biznesu

Poznaj nasze usługi dla firm

Czyszczenie posadzek

Betonowe, kafelkowe i linoleum.

czyszczenie-posadzek

Czyszczenie wykładzin

Biura i sale.

czyszczenie-wykladzin

Pranie tapicerki meblowej

Krzesła, kanapy i fotele.

pranie-tapicerki-meblowej

Czyszczenie flot samochodowych

Między innymi: osobowe, autobusy, ciężarowe.

pielegnacja-wnetrza

Dlaczego warto z nami współpracować?

dla biznesu

+11 Lat skutecznej pracy

Nasza oferta zaoszczędzi Państwa czas i pieniądze

Zamawiając naszą usługę mogą Państwo oczekiwać szybkiej realizacji i widocznego efektu. Wybierając Naszą firmę mają Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z obowiązującymi normami przez profesjonalnie przygotowanych pracowników z wykorzystaniem certyfikowanych środków i sprawdzonych metod. Naszą Grupę PERFEKTO tworzą wspaniali ludzie z pasją, którzy w całośći oddają się swojej pracy.

Mobilność

Kilka stanowisk do czyszczenia samochodów

Dwa służbowe samochody

Dyspozycyjność 24/7 (także w nocy)

Sprzęt do suszenia wypranej tapicerki

Doświadczona i wykwalifikowana kadra

Telefon: 782-680-581

Czyszczenie posadzek

Podłogi to powierzchnie najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. W wyniku intensywnej eksploatacji ulegają zniszczeniom, co przekłada się na ich żywotność, a także wygląd. Szczególnie w zakładach przemysłowych ma to znaczący wpływ na estetykę, ale także na bezpieczeństwo. Regularne sprzątanie posadzek i jej polimeryzacja z użyciem odpowiednich maszyn, środków i preparatów zapewni czysty i schludny wygląd. Czyścimy różne rodzaje posadzek: betonowe, kafelkowe, linoleum. Mycie posadzek przemysłowych to usługa, którą każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Państwa firmy.

czyszczenie-posadzek

Czyszczenie wykładzin

Czyste i schludne miejsce pracy ma wpływ nie tylko na wygodę i efektywność pracy pracowników, a także odgrywa rolę podczas wyboru przez Klienta. Wykładziny dywanowe często są zakładane w biurach, aby zachować odpowiednie standardy. Niestety nie są najłatwiejszym materiałem do utrzymania czystości. Nie należy ograniczać się do czyszczenia podłoża tylko wtedy, gdy widać, że jest zabrudzone. Na każdej wykładzinie zbiera się ogromna ilość codziennego brudu, stając się źródłem uciążliwych alergenów, bakterii oraz zarazków. Plamy po napojach czy resztki jedzenia to najlepsza pożywka dla roztoczy i nierzadko źródło nieprzyjemnych zapachów. Drobnoziarnisty piasek i zewnętrzny brud z kolei sprawia, że podłoża zużywają się szybciej. Wskazane jest w celach estetycznych, a także zdrowowtnych wykonywać czyszczenie wykładzin 2-4 razy do roku w odstępach 3-6 miesięcy, co pozwoli na utrzymanie je w doskonałym stanie, a także wniesie przyjemny zapach do wnętrza oraz przyniesie ulgę alergikom.

Czyszczenie flot samochodowych

Zapewniamy kompleksowe czyszczenie flot i samochodów służbowych. Pojazdy służbowe są użytkowane niemal codziennie, przez co nie ciężko o ich zabrudzenie na zewnątrz, a także w środku. Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najwyższej jakości usług, które sprawią, że Państwa pojazdy będą godnie reprezentować interesy i markę. Oferujemy kompleksową auto kosmetykę dostępną nie tylko w naszej stacjonarnej myjni, ale również w miejscu i czasie najwygodniejszym dla Państwa wykonane przez jednostki mobilne obsługujące pełen zakres usług. Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże korporacje, a także komisy oraz salony samochodowe.

N

Mycie zewnętrzne

N

Czyszczenie i impregnacja tapicerek skórzanych

N

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

N

Przygotowanie do sprzedaży

N

Sprzątanie wewnątrz

N

Pranie i suszenie tapicerek

N

Pranie i zabezpieczenie tapicerek welurowych

N

Usuwanie naklejek

N

Auto detailing

pielegnacja-wnetrza

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Tapicerka meblowa w zakładach pracowniczych jest przeznaczona do wieloletniego i niemal stałego użytkowania przez dużą ilość osób. Kanapy na których przyjmowani są goście, czy fotele na których codziennie siedzą nasi pracownicy powinny nie tylko spełniać aspekt estetyczny, wyglądać czysto i schludnie, a także nie narażać zdrowia tych osób. W każdym biurze, lokalu czy sali konferencyjnej znajdują się kanapy, krzesła czy fotele biurowe, z których pracownicy i Klienci korzystają na co dzień, przez co stopniowo ulegają zabrudzeniu. Pranie mebli tapicerowanych to czynność, którą wystarczy wykonać raz do roku, aby pozbyć się wszelkich zabrudzeń, plam, czy zapachów. Aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń z mebla, należy użyć profesjonalnych środków, które są do tego przystosowane i nie spowodują żadnych niepożądanych skutków jak np. odbarwianie materiału. Czyszczenie tapicerki najlepiej zlecić osobom, które mają doświadczenie i dysponują odpowiednimi środkami oraz sprzętem.

czyszczenie-mebli-tapicerowanych
czyszczenie-mebli-tapicerowanych

W swojej ofercie posiadamy także usługę impregnacji tapicerki. Polega ona na użyciu środków, które opierają się na innowacyjnym składzie, niezwykłych właściwościach nanocząsteczek i głębokiej ich penetracji w strukturę materiału. Blokują wnikanie wody i brudu w głąb tkaniny, a także nie dopuszczają do osiadania zabrudzeń na powierzchni, dzięki czemu Państwa meble będą trwalsze i bardziej odporne na zachlapania.

Zaufali nam

logo-adamex
logo-galeria-wislanka
logo-livio
logo-moraj
logo-skoda
logo-spedycja-pawbud